KUPTE BYT VÝHODNĚ V PŘEDPRODEJI

Home \ KUPTE BYT VÝHODNĚ V PŘEDPRODEJI

Kdy zvolit developerskou nabídku?

Pokud Vám vyhovuje lokalita i dispozice domu a developerská i stavební firma patří k těm nejspolehlivějším, máte vyhráno! To druhé Vám v projektu v Ivančicích zaručíme, to první si musíte rozhodnout sami – jsme Vám plně k dispozici pro jakékoli dotazy: HPR centrum


První byty se prodají dávno předtím, než se prvně kopne do země! A ty poslední klidně až po kolaudaci. Koupit nemovitost v každé z jednotlivých fází má svá specifická pro a proti.

JAK POHODLNĚ ZÍSKAT DOMOV ZA DOBROU CENU?

Všechny developerské projekty procházejí třemi prodejními fázemi.

Předprodej probíhá, když je projekt teprve na papíře (jako nyní ten náš). Následuje prodej bytů během výstavby, kdy už domky pomalu rostou. A když je hotovo, doprodají se zbývající byty, které ještě majitele nemají.


PŘEDPRODEJ: TO NEJLEPŠÍ I MOŽNOST ÚPRAV

Máte-li zájem za nižší cenu získat ty nejlepší byty, které si z části i sami navrhnete, musíte si je zarezervovat právě v předprodeji. Dokud se nezačalo stavět, můžete posunout příčky, vybrat si v klidu podlahy, obklady atd. Pokud si vyberete v tzv. standardu, budou úpravy v ceně bytu! Náročnější klienti si samozřejmě mohou připlatit i za nadstandard.

Kdy zvolit koupi v předprodeji? Pokud Vás nic netlačí ke stěhování, pak Váš domov pro Vás bude připraven zhruba do 18-24 měsíců. Dokud byty nestojí, zůstává samozřejmě určité riziko. A Vy jistě chcete záruku, že se začne stavět a že se také dostaví.

Tuto záruku získáte vhodným výběrem spolehlivého developera, proto jsme pro Vás jednoho takového vybrali – stavební firmu s tradicí v oboru s dobrou znalostí Ivančic, Cihelna Ivančice.

STOJÍTE O KVALITNÍ DOMOV ZA DOBROU CENU NA BRNĚNSKU, ALE OBÁVÁTE SE KOUPIT NEMOVITOST V PŘEDPRODEJI? S NÁMI MÁTE JISTOTU!